Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Şirketimiz uzun yıllardır hizmet veren alt yapısı ile kuruluşuna karar vererek Serbest Bölge Şirketi olarak açılışını yapmıştır. 1 ortaktan oluşmakta ve şirketimizin sermayesi toplam 40.000 TL’dir. Kuruluş öncesinde şirketimiz ortakları 10 yıldır bilişim sektörde farklı firma ve ünvanlar ve Markaler altında hizmet vermekte olup dünya piyasa ve uygulamalarını takip ederek müşterilerine en uygun ve en stabil hizmeti sunma amacıyla Alya internet teknolojileri ticaret Ltd. adı altında birlikte çalışmaya başlamış ve tescilli olan “Alya Bilişim” markası ile hizmet dünya geneline sunmaktadır.Ortaklarımız aynı zamanda şirketin genel yönetim ve kararları kendi uygulamaktadır. Şirketimiz, müşterilerine 7/24 hizmet kesintisiz hizmet vermek amacı ile personellerine özel eğitim vererek, bilgi seviyeleri değerlendirilip işe almaktadır.Şirket ortakları profesyonel derecede hakim oldugu aşağıda belirtilen konularda tüm çalışanlarını bizzat eğitmekte, denetlemekte ve sınav tabi tutmaktadır. + Bilişim hukuku ve Uluslar arası alan adı kuralları, + Güvenlik açıkları, çözümleri ve olası saldırı tedbirleri, + Stabil yazılım geliştirme, yönetim ve organizasyonu, + Kendi kendine problem çözümü sağlayan yazılım mantığı, + Problemlerin tespiti, çözümü ve tekerrür önlemleri, + Hızlı problem çözümü için düşünce kural ve teknikleri, + Log analizi, sınıflandırma, takip ve tespit adımları, + Servis, api ve yazılım/program entegrasyon çözümleri, + Network yapı, güvenlik stabillik ve performans çözümleri, + Web ve Mail sunucuları yönetim, denetim, takip sistemleri, + Stabil ve problemsiz anlık yedekleme ve geri gönüşler, + Alan adı uzantıları, yapıları ve dns çalışma mantıkları, + DNS ve Whois sunucular, kurulum, yönetim ve stabilliği, + Programlama ve Web Yazılım konusunda profesyonellik, + Asp.Net,PHP,HTML,JavaScript ve(ya) Ajax ile proje geliştirme, + Muhasebe kural, hesap ve vergi yükümlülükler yönetimi, + Site yazılım ve güvenlik analizi ile açık tespitleri, çözümleri, + E-Ticaret yapısı, kuralları, mali işleriş ve sanal pos yapıları, + Pazarlama stratejileri, müşteri portföyü seçimi, sunuş ve ikna yöntemleri, + Web tabanlı reklam, organizasyon ve tanıtım çalışmaları, + + + + daha bir çok eğitim ve tecrube. Şirket merkezi ADANA/TÜRKİYE’de bulunmaktadır. Şirketimiz ülkemizde, Türkiye’de ve dünya genelinde Proje'ler Geliştirmektedir.

Kalite

Alya Bilişim olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Performans

Son Teknolojiye dayalı ultimate server ve işlemciler ile hızlı ve kesintisiz hizmet.

Destek

Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren firma ünvanını uzun yıllardır koruyoruz!

Özellikler

Güçlü Altyapı , Uzman Kadro ve 7/24 Profesyonel Hizmet

Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren firma olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Powered by WHMCompleteSolution

7 / 24 Güvenli ve 3D Secure ÖDEME


24 / 7 Safe and 3D Secure PAYMENT