Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gizlilik Politikamız

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Aşağıda web site kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. KULLANICI ve Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. . bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.

1. TARAFLAR
Bahar Cad No:36 Yüreğir / ADANA adresinde mukim Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. . (iş bu protokolde kısaca "Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ." olarak anılacaktır.) ile diğer tarafta web sitesinin kullanım hakkını satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU
a) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. hazır web paketinin 1 yıllık kullanım hakkının (yalnızca Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. sunucularında kullanılmak üzere) satın alınması için Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. ile KULLANICI arasında yapılmış sözleşmedir.
b) Sipariş formunda belirtilen e-posta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.
c) Bu sözleşme 8 ana madde olarak düzenlenmiştir.
Bu sözleşme, Web Sitesi'nin satın alınması ve kullanılması sırasında Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. ile KULLANICI arasındaki ilişkiyi düzenler.

3. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

Bu sözleşme, KULLANICININ Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. sitesi üzerinden sipariş (Satın Alma) formunu doldurup onaylaması ile başlar ve KULLANICININ seçtiği domain adı altında Web Sitesi'nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 yıl sonunda kullanıcı Web Sitesi'ni site yönetim panelinden veya Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. adresinden Kredi Kartı ile yenilemişse veya Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. hesabına Web Sitesi tutarını yatırılarak Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. mail veya ödeme bildirim formu ile bilgi verilmişse sözleşme yenilenmiş sayılır.

4. ÜCRET VE ÖDEMELER
Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin satış fiyatı ücreti sipariş formunun bulunduğu ilgili sayfamızda belirtilmiştir. Sipariş esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve KULLANICININ bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu 1 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında KULLANICIDAN sözleşmenin kapsadığı yıl için ilave bir ücret talep edilmez. Ücret, yıllık ödenmesi gereken domain, hosting, web sitesi, site içerik yönetim panelinin Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. sunucuları üzerinde 1 (bir) yıllık kullanım hakkını kapsayan ücrettir.

5. HİZMET


a) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. tarafından kullanıcıya sunulan hosting alanına belirtilen 1(adet) domain dns tanımlaması yapılır. Bu domain adının değiştirilmesi istenemez, bu alan bir başkasına satılamaz, kiralanamaz. Bir başkasının kullanımına sunulamaz.
b) KULLANICI Web Sitesi hizmeti alırken, Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. sunucularındaki hosting sistemini, mail sistemini, programları aynen kabul etmiş sayılır.
c) Web sitesine veri girişi (bilgi, fotoğraf, ürün vb.) girişi KULLANICI tarafından yapılır.
ç) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ., kullanıcılara hafta içi mesai saatleri içinde telefonla ve haftanın yedi günü e-posta ile teknik destek (soruların cevaplanması şeklinde) verir.
d) Uluslararası domain tescillerinde, http://www.domainnameapi.com ve http://www.realtimeregister.com adresindeki şartlar ve kurallar geçerlidir. Müşteri tescil hizmeti alırken bu şartları kabul etmiş sayılır.

6. TARAFLARIN HAK VE SORUMLULUKLARI
a) KULLANICI, Web Sitesi'ni sözleşme süresi boyunca kullanma hakkına sahip olur. Dolayısıyla Web Sitesi'ı üçüncü şahıslara veya kuruluşlara devredemez, kiralayamaz ve satamaz.
b) KULLANICI, Web Sitesi'nde telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik yayınlayamaz. KULLANICI, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur. KULLANICI, oluşturduğu içeriğin T.C. yasalarına aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İçeriğin aykırılığından doğabilecek aksaklıklarda Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.
c) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ., KULLANICININ hizmetine sunduğu Web Sitesi'nin sözleşme süresi boyunca teknik aksaklıklar ve zaruretler dışında devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder.
d) KULLANICI, Web Sitesi'ne yönelik talep ettiği taktirde Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. talebi değerlendirerek yerine getirip getirmeyeceğine kendisi karar verir.
e) Web Sitesi sadece Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ.’un belirlediği sunucularda yayınlanır. KULLANICI istediği başka bir sunucuda Web Sitesi'nin yayınlanmasını talep edemez. Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. , KULLANICI’YA Yönetim Paneli şifreleri dışında ayrıca bir ftp şifresi ve ftp alanı tahsis etmez.
f) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. , sözleşme süresince KULLANICI sitesinin teknik zaruretler ve mücbir sebepler dışında her zaman ulaşılabilirliğini garanti eder.
g) KULLANICI, Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. web paketlerini kullanarak yaptığı yayınların içerisinde porno içerikli resim, yazı, video vb. barındıramaz.
h) KULLANICI, Web Sitesi'ın en altında Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ.’un telif vb. haklarını hatırlatıcı yazının bulunmasını (en fazla 10 punto büyüklüğünde) ve bu yazıya Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. web sayfasına bağlantı verilmesini kabul eder.
i) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. , Web Sitesi ile ilgili değişiklikleri, gelişmeleri, yeni hizmet ve ürünleri hakkında açıklayıcı bilgileri Yönetim Panelleri aracılığıyla yapabilir.
j) KULLANICI, Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. ‘un sunduğu e-posta sunucudan ve hesaplarından kötü amaçlı ve spam mail gönderemez. Günde en fazla 200 adet e-posta gönderebileceğini kabul eder.
k) Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ., KULLANICI'nın mail hesaplarını kötü amaçlı kullandığını ve spam mail gönderdiğini belirlemesi durumunda e-posta hizmetini süresiz olarak kesme hakkına sahiptir.

Mücbir Sebepler
Doğal afetler, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler, iflas, donanımsal arızalar, Telekom, diğer servis sağlayıcılar ve domain kayıt firmasından kaynaklanan teknik sorunlardır.

7. SÖZLEŞMENİN FESHİ
KULLANICI, kullanım süresi sonunda web sitesi hizmetini almak istemediği takdirde Web Sitesi'ni yenilemez ve sözleşme feshedilmiş sayılır.
KULLANICININ Web Sitesi'ni sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti halinde Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler KULLANICIYA iade edilmeyecektir.
Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitimine en az 5 ay kala Web Sitesi yönetim paneli başlangıç sayfasında kalan gün sayısı göstermeye başlar. Ayrıca Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili hatırlatma maili gönderir. Hatırlatma mailinin teknik aksaklıklar nedeniyle KULLANICI'ya ulaşmamış olmasından dolayı KULLANICI, Alya İnternet Teknolojileri LTD.ŞTİ. 'dan hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz.

8. CEZA
Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda TÜRKİYE CUMHURİYETİ mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.
İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.

Kalite

Alya Bilişim olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Performans

Son Teknolojiye dayalı ultimate server ve işlemciler ile hızlı ve kesintisiz hizmet.

Destek

Tüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren firma ünvanını uzun yıllardır koruyoruz!

Özellikler

Güçlü Altyapı , Uzman Kadro ve 7/24 Profesyonel Hizmet

Zaman

Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren firma olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!

Güven

Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren firma olmamız ile güven sağlıyoruz!

Powered by WHMCompleteSolution

7 / 24 Güvenli ve 3D Secure ÖDEME


24 / 7 Safe and 3D Secure PAYMENT